НПП «МЕДТОРГ» 25 років в Україні

НПП «МЕДТОРГ» 25 років в Україні

Науково-виробниче підприємство «МЕДТОРГ» без малого 25 років на українському ринку медичного обладнання. Розпочавши свою роботу в 1992 році, на сьогоднішній день НВП «МЕДТОРГ» має широке коло клієнтів по всій країні, серед яких – відомі медичні установи, лікарні, заводи, профільні науково-дослідні установи, державні контролюючі органи, а також різні аналітичні лабораторії і приватні медичні компанії.

НВП «МЕДТОРГ» є ексклюзивним авторизованим дистриб’ютором компанії Nexera Medical, націленої на розробку рятувальних антимікробних виробів, серед яких широко поширені респіраторні маски багаторазового використання.

респіраторні маски багаторазового використання

Діяльність «МЕДТОРГ» розділена на три головні аспекти. І перш за все – це поставка медичного обладнання в лікарні і медичні центри, де з їх допомогою стають можливими: сучасна хірургія та діагностика, реанімація та акушерство по всій країні. Крім цього, компанія також займається постачанням аналітичних приладів в центри дослідження і лабораторії, а саме: обладнання для хроматографії (газові і рідинні хроматографи, мас-спектрометри, хромато-мас-спектрометри), обладнання для спектрометрії (спектрометри УФ, видимій та ближній ІЧ частині спектра, ІК-Фур’є спектрометри, атомно-абсорбційні спектрометри, спектрометри ЯМР, а також клінічні ЯМР -томографи), обладнання для пробопідготовки.

Не можна не згадати і сервісне обслуговування, де досвідчені сервісні інженери, не тільки встановлять обладнання в будь-якій точці країни, але і проконсультують користувачів з будь-яких питань, які виникнуть під час експлуатації.

Крім міжнародного визнання і довіри всіх великих медичних установ в Україні та за її межами, «МЕДТОРГ» виступає учасником в проектах світового значення таких, як ООН і TACIS. Тим самим показуючи, що не залишається спочивати на лаврах, а продовжує вести активну діяльність у розвитку і просуванні нових ідей у ​​сфері медичного обладнання.

Share this post