Спорт і здоров’я молоді

Спорт і здоров’я молоді

Таким чином, в нашій країні не мало сил і засобів приділено розробці програм підтримки і допомоги молодому поколінню в його прагненні поліпшити наше суспільство. Не залишилися осторонь від педантичного питання і приватні компанії медичного профілю. Наприклад, один з гігантів на ринку України в сфері медичного обладнання – НВП «МЕДТОРГ».

Спорт і здоров’я молоді – це запорука довгого життя і процвітання нації.

Минуло не багато не мало – 25 років з моменту виходу компанії на великий ринок в нашій країні. З тих пір науково-виробниче підприємство невтомно працює, прагнучи забезпечити країну найякіснішою і сучасною медичною технікою. Розпочавши свою роботу в 1992 році, на сьогоднішній день НВП «МЕДТОРГ» має широке коло клієнтів по всій країні, серед яких – відомі медичні установи, лікарні, заводи, профільні науково-дослідні установи, державні контролюючі органи, а також різні аналітичні лабораторії і приватні медичні компанії.

Крім основної діяльності та участі у Всеукраїнський проектах, «МЕДТОРГ» також не залишає без уваги і заходи світового значення. За межами України компанія «МЕДТОРГ» відома своєю участю в таких масштабних проектах, як ООН і TACIS.

Свідома допомога приватних установ в забезпеченні здорового і міцного населення (а значить і нашого майбутнього) засвідчує про те, що проблема не міф і її потрібно вирішувати. Та власне, хто сказав, що цим має займатися одна тільки держава? Своя сорочка ближче до тіла, але давайте не забувати, що прийде зима і нам знадобиться шуба. І тільки від нас залежить, чи буде вона м’якою і теплою. Так само, від наших дій зараз залежить, як ми будемо жити через 50 років.

Керівництво компанії «МЕДТОРГ» думає про це вже зараз. І завдяки їх своєчасному наданню необхідного і якісного обладнання в українські клініки, сотні життів і доль по всій країні були врятовані і продовжують рятуватися кожен день.

Share this post